Кількість
|
Вартість
|
||
|
Купити ортопедичний матрац в Україні та Києві: особливості продукції
Ортопедичний виріб називають тому, що воно забезпечує оптимальне, анатомічно правильне положення хребта. Досягти такого ефекту можна застосуванням незалежних пружинних блоків або спеціальних матеріалів з ефектом пам'яті. Людина прокидається бадьорою і відпочившою, не знаючи болів у спині та м'язах, почуття оніміння кінцівок. Українські покупці гідно оцінили такі вироби.
Класифікація ортопедичних матраців
Залежно від особливостей конструкції, матрацну продукцію, популярну в такій країні, як Україна, можна поділити на 3 групи:
безпружинні;
пружинні;
гібридні.
При виготовленні безпружинних моделей використовують такі пружні матеріали, як спінений поліуретан, латекс, кокосову койру та інші різновиди наповнювачів природного та штучного походження. Жорсткість може бути будь-яка, тому продаж іде особливо успішно. Безпружинні моделі мають гарну пружність, дуже зручні. Якщо потрібна екстремально жорстка ортопедична продукція, матрац без пружин - оптимальний варіант.
Пружинні ортопедичні матраци, у свою чергу, бувають із залежним та незалежними блоками. Перші (боннелі) зі зв'язаними пружинами мають нижчі ціни, але менш довговічні. Через ефект хвилі їх не можна назвати ортопедичними. Цього недоліку повністю позбавлені конструкції із незалежними пружинами, для кожної з яких передбачено індивідуальний чохол. Чим більше таких пружин із розрахунку квадратний метр, тим ортопедичний ефект більш виражений.
Особливість інноваційного гібридного ортопедичного матраца – поєднання шарів із спінених матеріалів та пружинного незалежного блоку. Висота пружин невелика (близько 30 мм), тому подібні вироби називають матрацами на мікропружинах. Останні відіграють допоміжну роль. Головна функція приділяється шару спінених матеріалів.
Різновиди наповнювачів для матраців
Тип наповнювача - один із визначальних критеріїв вибору матрацної продукції. Розглянемо найпоширеніші варіанти.
Латекс – може бути натуральним та синтетичним. Сировина для виробництва першого — сік гевеї, що також називається каучуковим деревом. Питома вага латексу в конструкції матраца змінюється в межах 20-60%, 40-80%, що залишилися, припадають на ППУ. Латекс - зручний матеріал, що ідеально підходить для моделей м'яких і середньої жорсткості. Ціна натурального матеріалу досить висока, штучного цілком прийнятна.
Койра. Матеріал з натурального кокоса має підвищену жорсткість і пружність. Койра не вбирає вологу, забезпечує відмінну вентиляцію. Зручним цей матеріал назвати не можна, тому вироби з койри найчастіше купують за лікарським призначенням. Набагато популярнішими є вироби вітчизняного або зарубіжного виробника, що поєднують кокосове волокно з латексом або пружинами, що надає м'якість матрацу.
Вовна. Її головна перевага – чудовий теплоізоляційний ефект. Вовняний наповнювач застосовують у всесезонних виробах «зима-літо» для утеплення «зимової» сторони. Поєднання з іншими набивками та пружинними блоками дозволяє отримати вироби середньої жорсткості, з гарною пружністю. З «літнього» боку спальний аксесуар оснащується наповнювачем з натуральної бавовни.
Інтернет магазин «Мережа складів ортопедичних матраців» пропонує купити недорого онлайн хороший якісний новий звичайний або ортопедичний матрац від найкращих українських та зарубіжних виробників (Сонлайн та інші) з доставкою по містах (Київ (лівий берег та інші райони), інші населені пункти України), за найпривабливішими цінами, оптом та в роздріб; кожна одиниця товару забезпечена фото та докладним описом; у продажу є різні моделі: спальні, дитячу коляску. Весь товар сертифіковано.