Мережа складів ортопедичних матраців була створена в 2004 році. За нашими плечима дійсно величезний досвід в продажах ортопедичних матраців.

Наше головне завдання - допомогти покупцеві максимально швидко розібратися в виробниках матраців і в їх різних видах, дати професійні рекомендації виходячи з нашого великого досвіду і вказати на декілька конкретних моделей, які підходять саме Вам, виходячи з Вашої ваги, зросту, віку.


Асортимент матраців в Україні дійсно великий, але потрібно розуміти, що людина має свою анатомічну особливість та власні побажання. Гарантуємо, що підберемо матрац, який підходить саме Вам Впевнені, що ви залишитеся задоволені вибором.

У випадку, якщо матрац не підійде, зобов'язуємося його поміняти. На наших складах близько 2000+ матраців в наявності і обмін у нас - це дійсно просто. Ми не інтернет магазин-посередник, лояльні до покупців, зробимо все, щоб Ваш сон був максимально комфортним.


Друга наша сильна сторона - це доставка. Вона дуже швидка і комфортна. Щодня Київ і Київську область обслуговують наші власні авто. Повірте, буде швидко і з повагою як до Вас так і до Вашого особистого часу.

 

Коротко про гарантії. При купівлі матраца Ви отримуєте гарантію - паспорт матраца. Виконуйте прості правила і рекомендації менеджера, які детально розкажемо при покупці.

Ми дійсно цінуємо нашу репутацію! Ви оціните наші старання!

 

Нас рекомендують.