Дуже важливо для маленької дитини підібрати якісний матрац, який дозволить створити комфортні та безпечні умови для відпочинку. На сучасному ринку матраци для дітей представлені у величезному асортименті, через що можуть виникати деякі труднощі при виборі. Але розібратися в тонкощах не складе труднощів для будь-якого батька. Тим більше завжди можна звернутися за кваліфікованою консультацією.

Типи і особливості матраців для дитячого ліжка

На сучасно ринку пропонується дві основні різновиди таких матраців, серед яких безпружинні і з пружинами. Важко однозначно сказати, який з варіантів краще, тому що вони мають свої особливості і перевагами. Безпружинні моделі можуть прослужити при правильній експлуатації довго, як і пружинні моделі. Фахівці радять вибрати безпружинні модель високої якості разом пружинного середнього. Незалежно від вибору конкретного типу треба звернути увагу на виробника. На ринку є кілька кращих брендів, які ретельно стежать за якістю продукції. Саме їм краще довіряти.

Безпружинні матраци

Вони складаються з двох основних компонентів, серед яких верхнє покриття і внутрішній наповнювач. Найчастіше в якості основного наповнювача використовується пінополіуретан. Сучасні технології дозволяють виготовляти ППУ досить високої якості на відміну від того, що було ще в кінці минулого століття. Тоді він міг дуже швидко почати розвалюватися на окремі частини. Якість піни зараз досить висока, що гарантує безпеку для дитячого здоров'я, комфорт використання і довговічність.

Під час вибору треба звертати увагу на вагу. Чим він більший, тим вище щільність. Відповідно гарантується хороша міцність. Жорсткість також вважається важливою особливістю. Чим жорсткіше буде дитячий матрац, тим краще. Враховувати треба і показники стійкості. Вона передбачає швидкість відновлення первозданної форми під час використання. Чим швидше відновлюється форма, тим краще.

Пружинні матраци

В основі лежить використання блоку пружин і декількох додаткових шарів для забезпечення комфорту. Пружини можуть бути залежними і незалежними. Для маленьких дітей немає особливої ​​різниці, який з варіантів вибраний. Тут головним критерієм стає високу якість. Треба звертати увагу на якість пружин і їх число на один квадратний метр. Якщо це перевірений бренд, то можна вибирати будь-який тип такого матраца незалежно від виду пружинного блоку.

Треба звертати увагу на матеріал, який використовується в пружинних матрацах для ізоляції. Кокосове волокно вважається одним з найпопулярніших варіантів. Також можуть застосовуватися повсть, спанбонд і інші матеріали.

Зверніть увагу на висоту матраца: якщо не можна покласти пружинний високий матрац, хорошою альтернативою буде - безпружинний варіант

Купівля дитячого матраца від відомого бренду - вірне рішення

Головне віддати перевагу виробнику, який давно зарекомендував себе з найкращого боку. В такому випадку можна розраховувати на отримання кількох важливих експлуатаційних переваг:

  • Довговічність.
  • Гіпоалергенність.
  • Безпека.

Пружинний або безпружинний, яким буде матрац не особливо важливо, головне, щоб матрац ні м'яким - оскільки хребет людини формується до 27 років - корисніше буде спати на більш жорсткому.