Під час вибору ортопедичного матраца можуть виникати деякі питання. Важливо уважно підійти до процесу, щоб добитися ідеального результату. Є чимало відмінностей у сучасних матраців, серед яких тип, виробник, матеріал наповнення і багато іншого. Розібратися в деталях можна без особливих проблем, якщо приділити процесу деяку кількість часу. Також важливо вибрати перевірений інтернет-магазин матраців, репутація якого не піддається жодним сумнівам. Це стає своєрідною гарантією вдалого вибору.

Що впливає на надійність матраца і термін його експлуатації?

Можна виділити дві основні групи факторів, які впливають на ці показники. Серед них зовнішні і внутрішні. До першої групи належать умови використання, акуратність, дотримання правил догляду. Щоб довше експлуатувати матрац, його треба періодично перевертати. Виробники під кожну модель дають певні рекомендації щодо максимально допустимого навантаження. Враховувати треба особливості поверхні, на якій знаходиться виріб. Вона може бути рівною, а може мати лаги і ламелі. Якщо це останній варіант, то відстань між ламелями не повинна бути більше 4 см. Серед основних факторів, які можуть безпосередньо вплинути на надійність матраца, можна відзначити:

  • Виробник. Можна вибрати продукцію від відомих брендів, які заробили за час своєї роботи на відповідному ринку позитивну репутацію. Але також треба враховувати й інші фактори. Можна знайти хороші фабрики, які поки ще не стали такими відомими, але якість їх продукції дуже пристойне.
  • Тип матраца. Він може бути пружинним або безпружинні. Другий варіант можна назвати трохи більш надійним, але різниця зазвичай не суттєва.
  • Наповнення всередині. Цей критерій дуже важливий, тому що надає на показники надійності безпосередній вплив. Наповнювач може сильно відрізнятися за якістю у різних виробників. Натуральний латекс володіє натуральним походженням, витримує істотні навантаження. Його наявність стає додатковим плюсом для показників надійності. Багато хто не довіряють пінополіуретану, але це дуже поширений матеріал. Важливо звернути увагу на його щільність, яка безпосередньо впливає на міцність і надійність виробу. Спеціальна піна з ефектом пам'яті також дуже затребувана, тому що характеризується еластичністю і міцністю.
  • Висота. Чим більше буде використовуватися настильних шарів, тим вище показники надійності.
  • Технологія виготовлення. Важливо, щоб всі матеріали були надійно скріплені між собою. Це дозволить надати виробу оптимальну форму. Технології активно розвиваються, що впливає на якість. Популярним варіантом вважається бесклеевая технологія. Вона гарантує міцність і екологічність. Іноді пружинний блок по периметру посилюється за допомогою спеціальної сталевого дроту.
  • Надійність і якість залежить і від того, хто виробляє матрац. Ми працюємо тільки з великими виробниками, оскільки знаємо: як вони збирають матраци, звідки беруть наповнювачі, як і де їх зберігають.

На основі ретельного аналізу всіх основних критеріїв можна буде вибрати ідеальний матрац з оптимальними показниками надійності.