Хороший сон - це неймовірно важливо для нормальної життєдіяльності. Але багато сучасних людей жертвують їм, щоб зробити більшу кількість різноманітних справ. Дуже важливо виділяти на це справа достатня кількість часу, ретельно підготувавши місце для сну. Якщо доводиться ночувати на дивані, можуть виникати різноманітні проблеми. Спеціальні матраци на диван допомагають захиститися від різноманітних дефектів, вм'ятин і всього іншого. Головне вибрати якісний матрац під актуальні потреби, попередньо проконсультувавшись з професіоналами.

Відмінності топпера від матраців та наматрацників

Основною відмінністю між цими виробами є товщина. Топпер є своєрідним коректор для забезпечення комфорту. Його товщина набагато менше, ніж у традиційного матраца. Вона варіюється в межах від 2 до 8 см. Звичайний матрац зазвичай має в товщину від 15 см. До складу Топпер зазвичай входить один шар спеціального наповнювача. У випадку з матрацами може використовуватися більшу кількість наповнювача і пружинний блок.

Топпер і наматрацник не є одним і тим же. За своїм зовнішнім виглядом наматрацник більше схожий на ковдру. Топпер в свою чергу є тонким матрацом. Перший забезпечує повноцінний захист матраца від впливу з боку вологи і забруднень. Другий використовується для коригування спального місця, усунення різноманітних нерівностей. Поверхня спального місця завдяки йому можна зробити більш жорсткою або м'якою. Коректор не буває водонепроникним на відміну від наматрасника.

Догляд у випадку з наматасніком простіший, тому що його можна максимально швидко зняти і відправити в пральну машинку. У випадку з Топпер доведеться скористатися сухим чищенням, тому що прання недоречна. Але його можна додатково оснастити спеціальним чохлом, як і матрац, щоб продовжити термін експлуатації, забезпечити більш комфортні умови.

Для чого потрібен коректор комфорту?

Він являє собою дуже корисний виріб, яке виконує кілька важливих функцій. Серед основних можна відзначити:

  • Вирівнювання поверхні спального місця. За допомогою Топпер усуваються всі основні недоліки, в тому числі згладжуються стики, прибираються вм'ятини, виступи та інші подібні дефекти. Це позитивно впливає на комфорт під час лежання і відпочинку. Спальне місце автоматично стає зручнішим і рівним.
  • Збільшує рівень жорсткості. Треба для таких випадків вибирати виріб з кокосової койри, яка здатна витримувати значні навантаження, забезпечувати ідеальний розподіл ваги по поверхні всього дивана. Хребет буде знаходитися завдяки цьому в правильному положенні.
  • Збільшення м'якості, для якого треба вибирати моделі з наповнювачем з натурального латексу або спеціальної піни. Висота повинна становити від 5 см, щоб отримати повний набір необхідних експлуатаційних переваг.

За допомогою правильного вибору і використання такого коректора можна створити більш сприятливі умови для експлуатації дивана, надати на якість сну і відпочинку позитивний вплив.